Wizyta w Urzędzie Gminy - 13.06.2016 r.

Pobyt w Urzędzie Gminy, w którym uczniowie zostali przyjęci przez Pana Wójta Gminy Krzysztofa Groblewskiego rozpoczął się w sali konferencyjnej. Najpierw Pan Wójt przeprowadził wśród uczniów mini quiz piłkarski. Największą wiedzą z tej dziedziny wykazał się Bartosz Kiński z klasy IIa.
Następnie Pan Wójt oprowadził uczniów po wszystkich referatach. Dzieci miały okazję zobaczyć jak wygląda praca na poszczególnych stanowiskach oraz jakie sprawy można w Urzędzie załatwić. Zwiedzanie Urzędu zakończyło się w gabinecie Wójta gminy gdzie czekał na nie słodki poczęstunek oraz drobne upominki.
Dziękujemy Panu Wójtowi Krzysztofowi Groblewskiemu za ciepłe przyjęcie i możliwość zapoznania się z pracą instytucji jaką jest Urząd Gminy.
Na zakończenie miłego spotkania dzieci zrobiły sobie pamiątkowe zdjęcie przed Urzędem Gminy.