Organizatorki balu karnawałowego w roku szkolnym 2017/2018
składają serdeczne podziękowania dla:
- sponsorów : Pana Ryszarda Napiwockiego, Pana Daniela Rybickiego,Państwa Katarzyny i Gerarda Kościńskich,
- Pana Bartosza Rozentalskiego i Pana Piotra Stempki za oprawę muzyczną,
- Pani Patrycji Karczewskiej za poprowadzenie zumby,
- Pani Patrycji Kazimierskiej, Pani Anety Rozentalskiej, Pani Magdaleny Szczur za malowanie twarzy,
- Pani Sylwii Szczepańskiej - pomoc w prowadzeniu kafejki,
- Pań, które upiekły ciasta do kafejki.

Anna Jedamska, Aleksandra Szymańska, Aneta Obarek

Samorząd Uczniowski.
Szkoły Podstawowej w Płośnicy
składa serdeczne podziękowania
Pani Marzenie Jarzynce.
za bezinteresowną pomoc i życzliwość,
które w szczególny sposób przyczyniły się do realizacji Dnia Edukacji Narodowej.
Życzymy Pani satysfakcji z podejmowanych przedsięwzięć,
sukcesów i spełnienia marzeń.
Opiekunowie Samorządu Uczniowskiego:
Ewa Ciecierzyńska
Anna Sajewska

Podziękowanie dla Pana Dariusza Chaberskiego za pomoc w organizacji Dnia Dziecka.

Podziękowanie dla Pana Jarosława Kińskiego za odnowienie marmurowej tabliczki związanej z Patronem Szkoły.

Serdeczne podziękowania dla Mirosława Kania za naprawę stołu tenisowego i wykonanie tablicy wyników do gier sportowych na salę gimnastyczną.
Krzysztof Płoskoński

Podziękowanie dla Pana Benedykta Angowskiego za wymalowanie szatni WF.

Wychowawca i uczniowie klasy 1b składają serdeczne podziękowanie panu Łukaszowi Nehring za odświeżenie i pomalowanie sali lekcyjnej nr 6.

Podziękowania dla:
1. Pana Stanisława Stempka za naprawę uchwytów zestawów do tenisa stołowego oraz uchwytów do naciągania siatki do piłki siatkowej.
2. Pana Mariusza Karczewskiego za dowóz i opiekę uczniów na Ogólnopolskie Biegi Przełajowe w Narzymiu.
3. Pana Jerzego Ciesielskiego za dowóz i opiekę uczniów na Powiatowych Indywidualnych Mistrzostwach w Szachach w Działdowie.
Krzysztof Płoskoński

Dziękujemy pani Dyrektor Biblioteki Publicznej w Płośnicy Teresie Trybowskiej za zaproszenie na „Warsztaty tworzenia kwiatów z krepiny” w dniu 19.05.2015r.
Uczniowie klasy piątej z wych. E.Ciecierzyńską

Dziękujemy pani Ewie Olszewskiej za przygotowanie słodkiego poczęstunku na „Dzień Tradycji Wielkanocnych”, który zorganizowano 31marca 2015r. w kl.II oraz za wyjątkowe zaangażowanie się w codzienne życie klasy.
Uczniowie kl.II z wych.A.Szymańską

Wychowawczyni klasy piątej i uczniowie, którzy w dniu 25.03. 2015r. byli w kręgielni w Działdowie dziękują pani Agnieszce Karczewskiej, za opiekę i swój wolny czas, który pani nam poświęciła .

Serdecznie dziękujemy-E.Ciecierzyńska i uczniowie kl.V.

Opiekun SU pragnie podziękować Panu Michałowi Troczyńskiemu za prowadzenie dyskoteki walentynkowej dnia 11 lutego 2015 roku. W imieniu naszych uczniów i swoim serdecznie dziękuję.
Opiekun Samorządu Uczniowskiego
Anna Sajewska

Przesyłamy serdeczne podziękowania dla pana Piotra Kińskiego za przygotowanie oprawy muzycznej podczas tegorocznego balu karnawałowego.
Uczniowie Szkoły Podstawowej w Płośnicy

Samorząd Uczniowski przesyła serdeczne podziękowania za poprowadzenie WIECZORU ANDRZEJKOWEGO oraz oprawę muzyczną -PANU PIOTROWI KIŃSKIEMU

Opiekun Samorządu Uczniowskiego
Anna Sajewska

Podczas ZABAWY ANDRZEJKOWEJ zostaliśmy ugoszczeni przez MAMY smacznymi goframi. Za ich przyrządzenie gorąco dziękujemy.
DROGIE MAMY, przyjmijcie dzięki za ten przysmak z Waszej ręki.

Uczniowie Szkoły Podstawowej w Płośnicy

Uczniowie klas 4-6 dziękują PANU MICHAŁOWI TROCZYŃSKIEMU za poprowadzenie nieodpłatnie Dyskoteki dnia 19 listopada 2014r.
Było fantastycznie, prosimy o więcej…
Dyskomaniaki