W Parku Trampolin

Szóstego czerwca odbyła się wycieczka najstarszych uczniów naszej szkoły, czyli klasy Vb, VIa i VIb. Młodzież skorzystała z dwóch atrakcji. Najpierw wyszalała się w Parku Trampolin, gdzie obowiązkowo należy nałożyć na stopy specjalne, antypoślizgowe skarpety, a następnie w kinie Helios obejrzała jedną z części "Piratów z Karaibów". Jak prawdziwi kinomani najpierw zaopatrzyli się w popcorn i colę, a potem w specjalnych okularach obejrzeli film w 3D. Ale cóż by to była za wycieczka, gdyby wszystko poszło gładko. Dodatkowych emocji dostarczył wszystkim jeden z chłopców, który w głównym holu parku zostawił spodnie z gotówką w kieszeni. Na szczęście w drodze powrotnej odzyskał zgubę i z nienaruszoną kwotą powrócił do domu, bo wszystko dobre, co się dobrze kończy.