POWIEW NOWOCZESNOŚCI, CZYLI TABLICA INTERAKTYWNA

Ósmy dzień listopada okazał się szczególnie radosnym dniem dla uczniów pierwszego etapu edukacyjnego naszej szkoły. Wszystko to za sprawą radosnej nowiny, którą pani dyrektor przekazała uczniom na szkolnym apelu: " Zakupiliśmy nowy sprzęt multimedialny, którym jest kolejna tablica interaktywna ! ".
Tablice interaktywne w naszej szkole stanowią atrakcyjne urządzenia dydaktyczne wspomagające nie tylko zajęcia szkolne, ale i pozalekcyjne. Tajemnica ich atrakcyjności tkwi w równoczesnym wykorzystywaniu podczas pracy wielu zmysłów - wzroku, słuchu, dotyku. Wiedzą o tym starsi i młodsi uczniowie, dlatego z wielkim napięciem obserwowali losowanie, do której z klas trafi kolejny , nowy sprzęt multimedialny. Szczęście uśmiechnęło się do losującej Nadii z klasy trzeciej b, gdyż to właśnie ona jako jedyna natrafiła na szczęśliwą kopertę z numerem 4, w której ukryty był symbol tablicy interaktywnej. W ten sposób szczęśliwymi posiadaczami nowego sprzętu są uczniowie klasy nr 6. Gratulacje!