Szkolny konkurs o życiu i twórczości Ewy- Szelburg Zarembiny

Na przełomie maja w naszej szkole odbył się II szkolny konkurs poświęcony życiu i twórczości Ewy Szelburg- Zarembiny. Konkurs przeznaczony był dla klas IV-VI.
Celem konkursu było przybliżenie postaci patronki naszej szkoły i poznanie jej twórczości.
Do konkursu zgłosiło się 13 osób. Pierwszy etap odbył się 10.05.2016r. Uczniowie rozwiązywali test, składający się z 19 pytań dotyczących życia i twórczości Ewy Szelburg-Zarembiny. Do drugiego etapu, który odbył się 23.05.2016r., przeszło 6 uczniów. Na tym etapie uczniowie musieli wykazać się znajomością książki E. Szelburg- Zarembiny pt. „Najmilsi”. Wszystkie pytania dotyczyły zwierząt występujących w tej książce.
Oto klasyfikacja końcowa uczniów:
I miejsce: Natalia Ratkowska kl.VI
miejsce: Daria Karczewska kl. V „b”
III miejsce: Julia Leśniewska kl. VI
Wyniki konkursu zostały ogłoszone na apelu z okazji Święta Szkoły w dniu 03.06.2016r.
Organizator: Anna Jedamska