II Bergowy Rajd Fabularny "ANTYRAJD"

W dniach 11-13.03.2016r. w naszej szkole odbył się II Bergowy Rajd Fabularny "ANTYRAJD" .
W rajdzie, oprócz harcerzy z Działdowa, uczestniczyło 23 uczniów z naszej szkoły z klas I - VI.
Rajd rozpoczął się apelem oraz złożeniem meldunków przez poszczególne drużyny. Następnie uczestniczyliśmy w wesołych zabawach przy ognisku. W sobotę organizatorzy zapewnili nam różne atrakcje. Braliśmy udział w wielu konkurencjach, takich jak: zajęcia taneczne; plastyczne; interpersonalne, z samoobrony.
Nasze dzieci zdobyły wiele nagród, m.in. długopisy, ołówki, latarki, opaski odblaskowe, kalendarze. Rajd zakończył sie w niedzielę rano.
Opiekę nad uczniami sprawowały panie: Anna Jedamska, Jadwiga Józefowicz, Katarzyna Kubiak, Aleksandra Szymańska.