,,Witaj szkoło, oto wracamy”

Skończyły się wakacje, czas beztroski, sielanki, słonecznych i morskich kąpieli, wędrówek do ciekawych miejsc.
We wtorek 1 września o godz. 9:00 rozpoczęliśmy nowy rok szkolny 2015/2016. Z radością powitała wszystkich Pani Dyrektor Ewa Smoluk. Na uroczystości gościliśmy Panią Magdalenę Pawelską - dyrektor GOK, Panią Teresę Trybowską - dyrektor GBP oraz Panią Danutę Rochon, która reprezentowała UG w Płośnicy.
Uroczystość uświetniła część artystyczna, którą w wakacje przygotowała Pani Aleksandra Szymańska z uczniami, we współpracy z Panią Jadwigą Józefowicz i Panem Piotrem Komoszyńskim. W treściach wierszy i piosenek dzieci pożegnały wakacje, przywitały szkołę, a także uczciły pamięć tych, co polegli za wolność naszej ojczyzny podczas II wojny światowej.
W kolejnej części uroczystości zaproszone Panie przedstawiły ofertę współpracy ze szkołą.
Do miłych chwil należało wręczenie nauczycielom przez Panią Dyrektor jubileuszowych statuetek.
Następnie odbyły się spotkania uczniów z wychowawcami w klasach.