Wycieczka do Płocka

W piątek – 16 października 2015 r. uczniowie klas I, II, III i IV wraz z opiekunami p. Danutą Wiśniewską, p. Aleksandrą Szymańską i p. Ewą Olszewską udali się do Teatru Dramatycznego w Płocku na przedstawienie pt. „Kot w butach”.
Już pierwsze chwile po wejściu do teatru wzbudziły emocje. Wśród dzieci ogromne wrażenie wywołało wnętrze teatru, widownia no i oczywiście scena. „Kot w butach” to spektakl wciągający dzieci bez reszty. Choć trwał on 1,5 godziny, to żadne z dzieci nie opuściło sali przed końcowym aktem, wszystkie siedziały na swoich miejscach i oglądały z zapartym tchem przygody Janka i jego kota. Najbardziej podobała im się gra świateł, nagle zmieniające się sceny i dekoracje. Bajkowe przygody przeżywaliśmy razem z głównymi bohaterami: Kotem w Butach, Jankiem, najpiękniejszą Królewną oraz złowrogim Czarnoksiężnikiem.
Po uczcie dla ducha uczniowie udali się na ucztę dla ciała do McDonald's.
Następnie dzieci bawiły się w Happy Parku w Stróżewku. Dzieci bardzo aktywnie spędziły radosne i niezapomniane chwile w magicznej, bajkowej scenerii. Z ogromnym entuzjazmem korzystały z dostępnych w Centrum Zabaw zjeżdżalni, basenów z piłeczkami, trampoliny, mini pojazdów, armatek na piłeczki, czy też automatów.
W trakcie pobytu w Centrum Zabaw ciekawą niespodzianką okazało się malowanie buziek dzieciom przez panie prowadzące całą zabawę. Atrakcją były również zabawy z animatorem – panią, która tańczyła z dziećmi makarenę i inne tańce,
Wyjazd do Płocka wzbudził wiele pozytywnych emocji w dzieciach o czym świadczyły uśmiechy i komentarze po zakończonej wycieczce. Do domu wróciliśmy pełni wrażeń.