VI Sportowa Olimpiada Przedszkolaków

W czwartek 1 grudnia dzieci sześcioletnie i pięcioletnie z naszej szkoły po raz kolejny wzięły udział w Sportowej Olimpiadzie Przedszkolaków Powiatu Działdowskiego pod hasłem „Bo wszystkie dzieci nasze są”, która odbyła się po raz szósty. Na początku był przemarsz wszystkich zespołów, przysięga małych sportowców i wciągnięcie flagi olimpijskiej na maszt. Następnie odbyły się konkurencje sportowe, którym jak zwykle towarzyszyły emocje. Dwadzieścia drużyn rywalizowało min. w biegach, rzutach i strzałach piłką do celu, skokach w dal. Wszyscy otrzymali nagrody i pamiątkowe medale. Dzieci wróciły do domu zadowolone i pełne wrażeń.
Kierujemy serdeczne podziękowania dla rodziców dzieci biorących udział w wydarzeniu: pani I. Konopackiej, pani G. Mikołowskiej, pani dyrektor E. Smoluk, pani K. Śliwińskiej, pana P. Śliwińskiego za dowóz dzieci na olimpiadę.