Mali artyści - klasy IV-VI

Przedstawienie mikołajkowe

6 grudnia 2017 r. uczniowie biorący udział w programie „Mali artyści IV-VI” zaprezentowali się całej społeczności szkolnej w przedstawieniu „Wielka draka z Mikołajem”. Wykazali się nie tylko znakomitą grą aktorską, ale i zaprezentowali własnoręcznie wykonane kostiumy. Obserwującym uczniom bardzo spodobał się humor płynący z opowieści o Mikołaju, który odwiedził ptaki, a kotkowi znalazł dom u miłej dziewczynki.

"Mali artyści IV-VI" z wizytą u przedszkolaków

Mali artyści - klasy IV-VI
rok szkolny 2016/2017

Inscenizacja bajki Ewy Szelburg-Zarembiny
"Koza, która prawdy nie mówiła"

Uczniowie z grupy artystyczno-teatralnej "Mali artyści IV-VI" zaprezentowali się społeczności szkolnej w inscenizacji bajki Ewy Szelburg-Zarembiny 'Koza, która prawdy nie mówiła'. Przedstawienie miało miejsce dnia 29 maja 2017r. z okazji Święta Szkoły. Wcześniej uczniowie wykonali plakaty zachęcające do obejrzenia bajki.

Przedstawienie z okazji Dnia Profilaktyki
"W zdrowym ciele - zdrowy duch"