KONKURS PLASTYCZNY – „WIELKANOCNE INSPIRACJE”
WYSTAWA ORAZ WRĘCZENIE NAGRÓD

W dniu 10 kwietnia br. w holu naszej szkoły miało miejsce uroczyste podsumowanie
KONKURSU PLASTYCZNEGO „WIELKANOCNE INSPIRACJE".
Przypomnijmy na Konkurs wpłynęło 41 prac, spośród których Komisja w dniu 6 kwietnia dokonała wyboru 15 najpiękniejszych. Autorzy zwycięskich i wyróżnionych prac otrzymali nagrody rzeczowe oraz dyplomy. Pani Danuta Wiśniewska podziękowała dzieciom i młodzieży za pielęgnowanie tradycji wielkanocnych związanych z wykonywaniem pisanek, ozdób i stroików wielkanocnych kierując także słowa podziękowania i uznania do rodziców młodych artystów.
Nagrody odebrali:
W kategorii „NAJŁADNIEJSZA PISANKA”
I miejsce Krystian Dąbrowski (klasa II b)
II miejsce Zuzanna Kawka (klasa IIIa)
III miejsce Oliwia Cybulska (klasa IIa) i Julia Grochowska (klasa VIb)

W kategorii „NAJŁADNIEJSZA OZDOBA WIELKANOCNA”
I miejsce Aleksandra Chechłowska (klasa VI b)
II miejsce Filip Ornowski (klasa 0) i Lena Ornowska (klasa IIa)
III miejsce Dawid Kowalski (klasa I) i Jakub Czarnecki (klasa IIIb)
Wyróżnienie – Bartłomiej Kowalski (klasa IIa)
:
W kategorii „NAJŁADNIEJSZY STROIK WIELKANOCNY)
I miejsce Mikołowska Zuzanna (klasa I) i Karolina Olszewska (klasa IV)
II miejsce Błażej Sowiński (klasa 0) i Laura Abramowska (klasa IIIb)
III miejsce Cichocki Piotr (klasa Va)
Wyróżnienie – Filip Ewertowski (klasa 0) i Maja Ewertowska (klasa I)

Oprócz nagród dla laureatów, dyplomy za udział przygotowano także dla wszystkich uczestników.

Dyplomy otrzymali: Dariusz Grabowski (klasa I), Mateusz Rozentalski (klasa I), Szymon Czarnecki (klasa I), Wiktoria Grabowska (klasa IIb), Anastazja Szczur (klasa IIa), Szymon Skuza klasa IIa, Maksymilian Gburski (klasa IIb), Alan Bruzda (klasa IIb), Weronika Grabowska (klasa IIIa), Maja Keczmerska (klasa IIIa), Zuzanna Pazera (klasa IIIa), Amelia Hreczuch (klasa IIIa), Małgorzata Cichocka (klasa IIIa), Oliwia Wieczna (klasa IIIa), Dominik Kowalski (klasa IIIb), Oliwia Rogozińska (klasa IIIa), Nikola Bukowska (klasa IV), Aleksandra Jarzynka (klasa Vb), Nikola Wiśniewska (klasa Vb), Zuzanna Hejda (klasa Vb), Julia Abramowska (klasa Va), Dagmara Karczewska (klasa Vb), Julia Karczewska (klasa Via), Marta Sajewska (klasa Va) i Szymon Kania (klasa VIb).

Wszystkim uczestnikom Konkursu dziękujemy za tak liczny udział.

KIERMASZ WIELKANOCNY