Szkolny konkurs na Szopkę Bożonarodzeniową

W grudniu został przeprowadzony konkurs szkolny na Szopkę Bożonarodzeniową.
Uczniowie klas 0-VII współpracując ze swoimi rodzicami i innymi członkami rodzin wykonali i zgłosili do konkursu 31 szopek. W sumie w konkursie wzięło udział 51 uczniów.
W holu naszej szkoły została urządzona wystawa prac, która cieszyła się dużą popularnością oglądających.

W kategorii wiekowej 0-III:
- miejsce I zdobył Szymon Borkowski z kl. 3b
- miejsce II zdobyło rodzeństwo - Lena i Filip Ornowscy z kl. 3a i 0b oraz Julia Salczak z kl.0a
- miejsce III zdobyli: Błażej Sowiński kl.1 i Jakub Kołak kl. 0a
Wyróżnieni zostali: Kalina Smoluk, Julia Stajszczak, Amelia Mackiewicz (grupa z kl. 0b) i Szymon Czarnecki z kl. 2.

W kategorii wiekowej IV-VII:
- miejsce I zdobyła Daria Leśniewska z kl. 7,
- miejsce II zdobyły siostry - Nikola i Lena Bukowskie z kl. 5 i 0a,
- miejsce III zdobyli: Wiktoria Bagniewska, Agnieszka Stempka, Mateusz Goleń (grupa z kl.7) oraz Karolina Olszewska z kl. 5.
Wyróżnieni zostali: Marta Sajewska z kl. 5., Dominika Angowska z kl. 4a, Maja Keczmerska i Zuzanna Pazera z kl. 4a, Miłosz Nowakowski z kl, 4b, Jakub Czarnecki z kl.4b.
Konkurs zorganizowały panie: Hanna Troczyńska, Danuta Wiśniewska i Anna Sajewska.
Patronat honorowy nad konkursem objął ks. Józef Penc.