ZABAWA KARNAWAŁOWA

Tradycją naszej szkoły jest organizowanie zabawy karnawałowej. W tym roku odbyła się ona14 lutego.
Już od wejścia można było wyczuć niecodzienny nastrój: uczestnicy zabawy przespacerowali dostojnie po specjalnie przygotowanym z tej okazji dywanie. Dzieci zaprezentowały się w pięknych strojach- nie zabrakło księżniczek, wróżek, klaunów, strażaków, spidermenów i innych postaci wykreowanych z nieograniczonej wyobraźni dzieci i ich rodziców. Nikogo do karnawałowego szaleństwa nie trzeba było specjalnie namawiać. Atmosferę pomysłami do wspólnej zabawy podgrzewali nie tylko muzycy orkiestry, ale również zaproszony instruktor zumby.
Uzupełnieniem karnawałowego klimatu stały się klasowe poczęstunki oraz pączki i soki ufundowane przez niezawodną Radę Rodziców. Rodzice w oczekiwaniu na swoje pociechy mogli odpocząć w przygotowanej specjalnie dla nich kawiarence.
Serdecznie dziękujemy nauczycielom - wychowawcom za sprawowaną nad uczniami opiekę. Szczególne podziękowania kierujemy w stronę: pani Jadwigi Józefowicz, pani Danuty Wiśniewskiej i pani Lidii Wasiek, za ich szczególne zaangażowanie w organizację tej wyjątkowej imprezy o niezwykle radosnej atmosferze.