Dzień Babci i Dziadka

Zapraszanie babć i dziadków na uroczystość z okazji ich święta jest na stałe wpisane w repertuar uroczystości naszej szkoły. Święto Babci i Dziadka to dzień niezwykły, dzień pełen uśmiechów, wzruszeń, łez i radości.
W tym roku dzieci z oddziału „0a” przyjmowały gości we wtorek 16 stycznia, dzieci z punktu przedszkolnego w czwartek 18 stycznia, a dzieci z oddziału „0b” w piątek 19 stycznia. W pięknie udekorowanych salach dzieci zaprezentowały przygotowane wraz ze swoimi wychowawczyniami programy artystyczne. Mali artyści z przejęciem odtwarzali swoje role, a czcigodni goście ze wzruszeniem odbierali czułe słowa, kierowane pod ich adresem. Przy herbatce, ciastkach i wspólnych zabawach przy muzyce bardzo szybko minął czas i trzeba było się rozstać.
Kochanym Babciom i drogim Dziadkom jeszcze raz życzymy samych pięknych chwil w życiu, dobrego zdrowia, dużo optymizmu i spełnienia każdego marzenia.