Dzień Babci i Dziadka

Każdego roku w styczniu najmłodsze dzieci z naszej szkoły przygotowują się na przyjęcie szczególnych gości. Mimo zimowej, mroźnej pogody babcie i dziadkowie nie zawiedli.18 stycznia odwiedzili dzieci z grupy przedszkolnej, a 19 stycznia z dzieci z oddziału zerowego. Przedszkolaki przygotowały część artystyczną. Recytowały wiersze, śpiewały piosenki. Podczas oglądania inscenizacji pt. „Spotkanie bajek” babcie i dziadkowie odgadywali tytuły i imiona postaci z bajek. Dzieci wręczyły własnoręcznie wykonane laurki i kwiaty, złożyły życzenia dziękując za dobroć, miłość i troskę o wnuki. A potem były wspólne tańce, śpiewanie piosenek. Całość dopełniły pyszne ciasta domowego wypieku i herbatka przygotowane przez nasze mamy. Uroczystość przebiegła w bardzo radosnej, miłej atmosferze.