14 października to Dzień Edukacji Narodowej.

W naszej szkole w dniu 13 października odbyła się akademia z okazji święta. Uczniowie z kl. I-VI przedstawili część artystyczną, podczas której wiele miłych słów popłynęło w kierunku naszych nauczycieli. W zaprezentowanych wierszach, piosenkach, tańcu i scence podkreślili swoją wdzięczność za codzienny trud pracy nauczyciela, jego poświęcenie, czujność i troskę o dobro wychowanków.
Akademia odbyła się pod opieką wychowawców Jadwigi Józefowicz i Jadwigi Groblewskiej, a uczniów kl.III grających na fletach przygotowała pani Aleksandra Szymańska.
Po zakończeniu części artystycznej wszyscy pracownicy szkoły zostali obdarowani przez Samorząd Uczniowski symbolicznym kwiatkiem. Pani dyrektor Ewa Smoluk, podziękowała wykonawcom, a wszystkim pracownikom oświaty w naszej placówce złożyła życzenia.