ANDRZEJKI

Andrzejki to dzień jedyny w swoim rodzaju. Wtedy to zgodnie z tradycją, św. Andrzej uchyla rąbka tajemnicy i za sprawą znaków i wróżb podpowiada, co czeka nas w przyszłości.
W naszej szkole w dniu 22 listopada br. odbyła się zabawa andrzejkowa. Uczniowie SU z opiekunem zadbali o magiczny i nastrojowy wystrój sali. Przy wróżbach czuwali przedstawiciele SU. Cieszyły się one popularnością wśród dzieci i wzbudziły wiele pozytywnych emocji i uśmiechu. Zainteresowani mogli się dowiedzieć, co czeka ich w niedalekiej przyszłości, poznać imię swojego wybranka oraz zawód jaki będą wykonywać. Największą niespodziankę zrobiły upieczone przez rodziców kl. IIb ciasteczka z wróżbą, które szybko zniknęły z talerza. Na życzenie uczniów muzykę i efekty specjalne podczas zabawy zapewnił pan Piotr Kiński. Chętnych do wspólnej zabawy nie brakowało! Dziękujemy wychowawcom i rodzicom za pomoc w przygotowaniu i przeprowadzeniu zabawy.