Andrzejki to ostatnia chwila do wróżb i zabawy tuż przed nadchodzącym adwentem. Z tej okazji 26 listopada w Szkole Podstawowej im. Ewy Szelburg – Zarembiny w Płośnicy odbyła się dyskoteka andrzejkowa zorganizowana przez Samorząd Uczniowski. Ulubiona muzyka uczniów i dekoracje sprawiły, że wszyscy poczuli tę niezwykłą atmosferę i cudownie się bawili.
Na dyskotece Andrzejkowej nie zabrakło wróżb przygotowanych przez uczennice naszej szkoły. Były one miłym przerywnikiem w szalonej zabawie i cieszyły się ogromnym powodzeniem. Wierzymy, że wszystkie z nich się spełnią, a zwłaszcza te dobre!
Jeśli ktoś nie zdążył sobie powróżyć to pamiętajmy, że następne Andrzejki już za rok.
Dzięki uprzejmości mam z Rady Rodziców na dyskotece każdy uczeń mógł zakupić pyszne gofry z bitą śmietaną i dodatkami. Cały dochód ze sprzedaży został przeznaczony na rzecz Samorządu Uczniowskiego.
Dziękujemy!
Natalia Mędrzycka